Automatyka bram

Automatyczne bramy wjazdowe wyróżniają się niezawodnością, trwałością oraz komfortem użytkowania. Oferujemy automatykę do bram:

 • przesuwnych samonośnych i po szynie
 • dwuskrzydłowych przesuwnych pracujących synchronicznie
 • dwuskrzydłowych uchylnych
 • garażowych
 • przemysłowych


Każda brama może być wyposażona w profesjonalny system automatyczny dla wyższego komfortu użytkowania. Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu firmy NICE przeznaczonego do obsługi bram ogrodzeniowych, garażowych i przemysłowych. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne doradztwo, a także sprawny montaż i fachowy serwis automatyki do bram. Klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, które dobieramy do typu posiadanej bramy, jej parametrów i sposobu użytkowania. Proponowana automatyka do bram to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Automatyczne bramy są zdalnie sterowane pilotem. Standardowy zestaw automatyki obejmuje: siłownik/siłowniki, centralę sterującą, fotokomórki, piloty dwukanałowe. Każdy siłownik posiada możliwość odblokowania awaryjnego np. w przypadku braku prądu. Opcjonalnie automatyka może być także wyposażona m.in. w lampę sygnalizacyjną ostrzegawczą, przełącznik kluczykowy, antenę do poprawy zasięgu pilotów, dodatkowe piloty, piloty jedno lub czterokanałowe, dodatkowe fotokomórki, klawiaturę kodową i in.

Automatyka do bram skrzydłowych

W naszym asortymencie znajdują się różne modele automatyki do bram skrzydłowych uchylnych. Podczas wyboru automatyki do takiej bramy należy pamiętać nie tylko o jej funkcjonalności, ale także o odpowiednim dobraniu konkretnego modelu mając na uwadze wagę i długość skrzydeł bramy, ich wykonanie, rodzaj słupka na jakim są osadzone, miejsce zamontowania zawiasów, oczekiwany kąt otwarcia skrzydeł, prędkość otwierania bramy, intensywność pracy. Prawidłowe dobranie automatyki gwarantuje niezawodność działania i długą żywotność siłowników. 

W naszej ofercie automatyki do bram skrzydłowych uchylnych znajdą Państwo:

 • zestawy do bram o różnej długości skrzydła,
 • elektromechaniczne siłowniki do montażu na wąskich słupkach,
 • elektromechaniczne siłowniki do montażu na szerokich słupkach,
 • elektromechaniczne siłowniki do bram skrzydłowych do montażu pod ziemią.

Automatyka do bram przesuwnych

Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie bramy przesuwnej, która pozwala zaoszczędzić przestrzeń, a zastosowanie w niej automatyki z pewnością podniesie komfort użytkowania. 

Do największych walorów posiadania tego typu bramy zaliczamy:

 • niezawodną pracę w każdych warunkach,
 • bezpieczne użytkowanie,
 • szybkie otwieranie,
 • oszczędność miejsca na podjeździe,
 • estetyczny wygląd.


Brama przesuwna montowana jest wzdłuż ogrodzenia, dlatego nie zajmuje zbyt wiele miejsca wewnątrz posesji. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w sytuacji, kiedy garaż mieści się w bliskiej odległości od bramy wjazdowej lub na posesji jest krótki podjazd. Bramy przesuwne są bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, a w prawidłowym funkcjonowaniu nie przeszkadza im śnieg, lód czy piasek.

Automatyka do bram garażowych

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne siłowniki elektromechaniczne do bram garażowych, które zostały przystosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru oraz szybkości otwierania bram garażowych. Szeroki wybór produktów o odpowiednich parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające wygodę i bezpieczeństwo i są w stanie podołać najwyższym wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Siłowniki elektromechaniczne potrzebne do automatyki bram garażowych są:

 • bezpieczne,
 • niezawodne,
 • praktyczne,
 • ciche.

Siłowniki do bram garażowych są gwarancją wygodnej i bezpiecznej pracy bramy. Odpowiedni dobór i solidny montaż wykonany przez naszych fachowców zapewnią wieloletnie bezawaryjne użytkowanie automatycznej bramy garażowej.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. W razie pytań służymy pomocą. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście w siedzibie firmy, która mieści się niedaleko Poznania, w Przeźmierowie. Działamy na terenie Poznania i jego okolic w promieniu do ok. 100 km. Obsługujemy małe i większe przedsiębiorstwa, a także klientów indywidualnych.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć prezentująca nasze dotychczasowe zlecenia. Mogą Państwo zobaczyć, jak wyglądają bramy po montażu automatyki. Z pewnością rozwieje to wszelkie wątpliwości i zachęci Państwa do współpracy z naszą firmą.