Automatyczne bramy wjazdowe wyróżniają się niezawodnością, trwałością oraz atrakcyjną ceną. Mogą być wyposażone w profesjonalne systemy automatyczne dla wyższego komfortu użytkowania. Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu przeznaczonego do obsługi bram ogrodzeniowych. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne doradztwo, a także sprawny montaż i fachowy serwis automatyki do bram. Klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia, które ułatwią korzystanie z bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych o różnorodnej wielkości i wadze. Proponowana automatyka do bram to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Bramy są zdalnie sterowane pilotem. Standardowo komplet systemu automatyki do bram obejmuje: siłownik, centralę sterującą, fotokomórki, piloty dwukanałowe oraz listwy zębate dla bram typu przesuwnego. Opcjonalnie automatyka może być także wyposażona w lampy ostrzegawcze, wyłączniki kluczykowe, anteny do poprawy zasięgu pilotów, dodatkowe piloty.

Automatyka do bram skrzydłowych

W naszym asortymencie znajdują się także tradycyjne bramy skrzydłowe o różnej długości skrzydeł. Podczas wyboru automatyki do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jej funkcjonalności, ale także o podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wspomniana już wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W naszej ofercie automatyki do bram skrzydłowych znajdą Państwo:

 • zestawy do bram o różnej długości skrzydła,
 • siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych,
 • elektromechaniczne siłowniki do montażu na szerokich słupkach,
 • elektromechaniczne siłowniki do bram skrzydłowych do montażu pod ziemią.

Automatyka do bram przesuwnych

Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie bramy przesuwnej, która pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Zastosowanie w niej automatyki z pewnością podniesie komfort użytkowania. Do największych walorów posiadanie tego typu bramy wjazdowej jest:

 • niezawodna praca w każdych warunkach,
 • bezpieczne użytkowanie,
 • warta budowa,
 • estetyczny wygląd.

Brama przesuwna montowana jest wzdłuż ogrodzenia, dlatego nie zajmuje zbyt wiele miejsca wewnątrz posesji. Ma to duże znaczenia zwłaszcza w takich sytuacjach, kiedy garaż mieści się w bliskiej odległości od bramy wjazdowej. Bramy przesuwne są więc bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ponieważ w prawidłowym funkcjonowaniu nie przeszkadza im śnieg, lód czy też piasek.

Automatyka do bram garażowych

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne siłowniki elektromechaniczne do bram garażowych, które zostały przystosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru oraz szybkości otwierania bram garażowych. Szeroki wybór produktów o odpowiednich parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające wygodę i bezpieczeństwo są w stanie podołać najwyższym wymaganiom i zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Siłowniki elektromechaniczne potrzebne do automatyki bram garażowych są:

 • bezpieczne,
 • niezawodne,
 • praktyczne,
 • ciche.

Siłowniki do bram garażowych są gwarancją wygodnej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej. Automatyka do bram garażowych poprzez solidne zamontowanie zapewnia wieloletnie użytkowanie.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. W razie pytań służymy pomocą. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście w siedzibie firmy, która mieści się niedaleko Poznania, w Przeźmierowie. Działamy nie tylko w Poznaniu. Zlecenia realizujemy także poza miastem. Obsługujemy małe i większe przedsiębiorstwa, a także klientów indywidualnych.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć prezentująca nasze dotychczasowe zlecenia. Mogą Państwo zobaczyć, jak wyglądają bramy po montażu automatyki. Z pewnością rozwieje to wszelkie wątpliwości i zachęci Państwa do współpracy z naszą firmą.

Więcej zdjęć w naszej galerii.