O firmie Eurometal

Firma EUROMETAL została założona w 1979 roku przez inż. Romana Zagórskiego, a obecnie prowadzona jest przez jego dwóch synów: mgr inż. Tomasza Zagórskiego i mgr Dariusza Zagórskiego, znaną pod nazwą „Zagórski i synowie”. Jest to firma rodzinna, z tradycjami. Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci jest miarą naszych dotychczasowych sukcesów i wykonywania usług na najwyższym poziomie. Cały czas się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, bo ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Bramy i ogrodzenia

Hasłem przewodnim firmy EUROMETAL jest krótkie zdanie, w którym zawiera się cała idea naszych usług. Hasło to brzmi: „Kujemy Twoje marzenia”. Specjalizujemy się w wykonywaniu ogrodzeń, bram i furtek oraz balustrad. Usługi wykonujemy sumiennie i kompleksowo, z uwzględnieniem potrzeb klienta. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje satysfakcję i zadowolenie z końcowego efektu. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych i kutych wzorów. Możemy wykonać ogrodzenie według indywidualnego projektu lub wspólnie stworzyć coś nowego. W ten sposób każda realizacja spełni oczekiwania klienta, a jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Czego szukasz? Nowoczesnego ogrodzenia, a może kutej balustrady?

Nasza oferta obejmuje:

  • Produkcję i montaż bram, furtek, ogrodzeń stalowych
  • Produkcję i montaż balustrad balkonowych, schodowych, tarasowych stalowych
  • Produkcję innych konstrukcji np. zabudowy garażowe i wiaty
  • Naprawę bram i ogrodzeń
  • Sprzedaż i montaż ręcznych i automatycznych segmentowych bram garażowych firmy NICE
  • Sprzedaż i montaż automatyki firmy NICE do bram wjazdowych i garażowych
  • Sprzedaż i montaż szlabanów wjazdowych i bollardów firmy NICE
  • Serwis automatyki, szlabanów, bollardów
  • Naprawę bram garażowych – wymianę sprężyn, linek itp.

Dlaczego warto nam zaufać?

Długoletnie doświadczenie, profesjonalne wykonanie zlecenia, fachowe doradztwo, ogrodzenia idealnie dopasowane do nieruchomości, przestrzeganie wcześniej ustalonych terminów realizacji – to cechy, które nas wyróżniają.

Gdzie nas znajdziesz? Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się nami telefonicznie lub mailowo. Na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeśli mieszkasz w okolicach Poznania, odwiedź nas osobiście. Siedziba firmy znajduje się w Przeźmierowie k. Poznania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Firma Eurometal z Przeźmierowa / Poznań