Nasza firma specjalizuje się także w produkcji balustrad, elementów, które mogą pojawić się przy wejściu do domu, a także przy tarasie, balkonie czy schodach. Balustrady mają zagwarantować klientom bezpieczeństwo i wygodę. Stanowią też ważny element dekoracyjny.

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne balustrady ze szkła oraz stali nierdzewnej wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Wybierając tworzywo, z jakiego ma zostać wykonana balustrada, należy wziąć pod uwagę różne kryteria – nie tylko techniczne, ale także wizualne. Jeśli balustrada będzie montowana na zewnątrz budynku (balustrady balkonowe, tarasowe), materiał musi być wytrzymały i odporny na różnorodne warunki atmosferyczne. Balustrady wykonywane w domu także powinny być stabilne, ale dodatkowo powinny cieszyć oko domowników, bo w dużej mierze pełnią także funkcje ozdobne.

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej balustrady?

Poręcze mają za zadanie chronić osoby, które na co dzień korzystają ze schodów, balkonów itp. Muszą więc być bezpieczne – stabilne i wytrzymałe. Ale to nie wszystko. Balustrady powinny być także funkcjonalne, czyli wygodne. Osoby z nich korzystające powinny swobodnie się o nie oprzeć, a ich powierzchnia powinna być wygładzona, co dodatkowo wzmacnia komfort codziennego użytkowania. Jeśli w domu są małe dzieci, ze względu bezpieczeństwa, lepiej zdecydować się na pionowe wypełnienia, aby najmłodsi domownicy nie mieli możliwości wspinania się na tzw. tralki. Przy projektowaniu, warto zadbać o to, by wzbogacić balustradę ochronną barierką zabezpieczającą dziecko przed ewentualnym upadkiem.

Balustrady – oferta

Oferujemy Państwu obramowania proste i nowoczesne, ale też te bogato zdobione i kute, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroki wybór wzornictwa naszych produktów, dostosowanych do pomieszczeń wewnętrznych i zewnętrznych. Balustrady montowane są pod konkretny wymiar i dopasowywane do miejsca w taki sposób, by najlepiej spełnić oczekiwania klienta. Specjalizujemy się w wykonywaniu balustrad metalowych, które są trwałe, stabilne, łatwe w utrzymaniu czystości, a ich konstrukcja ma wysokie walory estetyczne.

Wykonujemy balustrady:

  • balkonowe – stanowiące doskonałe wykończenie nieruchomości,
  • tarasowe – odgrodzą taras od ogrodu, podkreślając przy tym jego niepowtarzalny wygląd,
  • schodowe – ich oryginalny design zwróci uwagę niejednego gościa.

Przed zakupem, warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych pracowników, którzy zajmują się zarówno produkcją, jak i montażem balustrad. Ich rady i wskazówki są bardzo przydatne przy projektowaniu poręczy. Ich pomoc z pewnością ułatwi zakup odpowiedniej balustrady, bo wybór jest ogromny. Klienci najczęściej decydują się na montaż balustrad metalowych, ze stali nierdzewnej, a także poręczy kutych wykonywanych z elementów żeliwnych. Zlecenia realizujemy na terenie Poznania i okolic. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas osobiście. Jeśli jesteś ciekaw naszych realizacji, zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć prezentujących nasze dotychczasowe osiągnięcia w zakresie montażu balustrad.

Więcej zdjęć w naszej galerii.