Firma Eurometal z Przeźmierowa (niedaleko Poznania) w swojej ofercie posiada nowoczesne bramy i furtki.

Nieodłączną częścią ogrodzenia są bramy wjazdowe oraz furtki. Oferowane przez naszą firmę bramy ogrodzeniowe są wykonywane tylko z najwyższej jakości materiałów. Różnią się między sobą nie tylko walorami estetycznymi, ale także funkcjonalnością. Szeroki wybór asortymentu oferowanego przez naszą firmę pozwala każdemu wybrać model bramy i furtki dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta bram i furtek obejmuje:

Swoją działalność opieramy na nowoczesnych technologiach oraz specjalnie opracowanych i sprawdzonych przez nas konstrukcjach. Odpowiednie, dodatkowe zabezpieczenie bram jest gwarancją najwyższej odporności na korozję oraz estetyczny wygląd. Nasze produkty znajdują zastosowanie w takich miejscach, jak:

  • prywatne posesje,

  • osiedla mieszkaniowe,

  • obiekty sportowe, przemysłowe i rekreacyjne

  • obiekty użyteczności publicznej

Bramy wjazdowe powinny być tak dobrane, by zapewniały szybki i wygodny wjazd i wyjazd z posesji, to jest ich główne zadanie. Z kolei furtki, ze względu na to, że jako pierwsze „witają” przybyłych gości, powinny być funkcjonalne, a przy tym dobrze się prezentować. Przy zakupie bram wjazdowych i furtek należy zadbać także o to, by współgrały one z elewacją domu, by stanowiły pewną całość.

Przykładowe realizacje bram i furtek:

Więcej zdjęć w naszej galerii.

 

Z naszych usług korzystają klienci nie tylko z Poznania, ale z całej Polski. Tak więc zapraszamy do kontaktu.