Ważną rolę w naszym domu pełni ogrodzenie, które przez wielu ludzi uznawane jest jako wizytówka domu. Jeśli więc zależy nam na tym, by nasze ogrodzenie stało się ozdobą domu, warto zainwestować w odpowiedni wygląd płotu. Nasza firma od lat zajmuje się produkcją nowoczesnych płotów, które doskonale komponują się z każdym budynkiem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia?

Obecnie na rynku występuje wiele wariantów ogrodzeń, choć nadal najpopularniejszym typem jest tradycyjna siatka ogrodzeniowa. Popularność tego modelu ogrodzenia wynika z jego funkcjonalności, a także stosunkowo niskiej ceny. Wyróżnia się pięć rodzajów siatek ogrodzeniowych, a mianowicie:

  • siatki plecione ocynkowane,
  • panele ogrodzeniowe,
  • siatki leśne,
  • siatki zgrzewane,
  • siatki hodowlane.

Wymienione wyżej siatki różnią się między sobą wyglądem, przeznaczeniem i rodzajem materiału, z jakiego zostały wykonane. Siatkami ogrodzeniowymi zabezpiecza się nie tylko prywatne posesje, ale także parki, osiedla, korty tenisowe itp.

Jeśli budżet przeznaczony na ogrodzenie domu jest wyższy, można zdecydować się na nowoczesne ogrodzenia, np. w postaci ogrodzeń drewnianych, metalowych, czy też marmurowych. Choć cena jest dużo wyższa niż tradycyjnej siatki ogrodzeniowej, to efekt końcowy jest naprawdę imponujący. Wówczas ogrodzenie stanowi już nie tylko formę wydzielenia przestrzeni, lecz staje się ozdobą – wizytówką domu. Wybierając płot należy zastanowić się także nad jego funkcjonalnością, dlatego warto odpowiedzieć sobie na następujące pytania: Czy znaczenie ma wysokość płotu? Czy ogrodzenie ma pełnić funkcje użyteczne, czy ma być jedynie dekoracją? Czy istotny jest rodzaj tworzywa, z jakiego zostanie wykonane ogrodzenie? Odpowiadając na te pytania, łatwiej będzie nam podjąć ostateczną decyzję.

Nowoczesne ogrodzenia – oferta

Nowoczesne ogrodzenia, płoty posiadają szerokie zastosowanie nie tylko w prywatnych posesjach, ale także przy obiektach przemysłowych (np. magazynach) magazynach, obiektach sportowych, działkach rekreacyjnych oraz osiedlach mieszkaniowych. Oferujemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne ogrodzenia, zdobione zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta.

Nasze płoty są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale także estetyczne. Nowoczesne wzornictwo połączone z najnowszymi technologiami produkcyjnymi zapewniają przyjemne doznania estetyczne. Wszystkie produkowane i montowane przez nas płoty powstają z polskiej stali najlepszego rodzaju. Są bardzo trwałe i przede wszystkim odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Chcesz poczuć się komfortowo na własne posesji? Nasze ogrodzenia pozwolą na odizolowanie się od świata zewnętrznego, stwarzając przy tym poczucie bezpieczeństwa i prywatności. W naszych usługach zapewniamy także montaż i naprawę ogrodzenia.

Firma Eurometal z Przeźmierowa pod Poznaniem

Jesteśmy firmą spod Poznania, ale działamy na terenie całego kraju. Dlatego jeżeli cenisz sobie wysokiej jakości materiały i szukasz nowoczesnego rozwiązania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a najlepiej osobistego. Jeśli ciężko Ci podjąć decyzję, zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć prezentującej nasze ostatnie realizacje. Zobacz, jakie nowoczesne płoty i ogrodzenia udało nam się zrealizować do tej pory:

Zobacz nowoczesne płoty i ogrodzenia które zrealizowaliśmy:

Więcej zdjęć w naszej galerii.